Village Books & Paper Dreams - Fairhaven
Sun: 10am-8pm
Mon-Sat: 9am-8pm
 
Village Books - Lynden
Sun-Tues: 10am-5pm
Wed-Sat: 10am-6pm

Pjaustymo LentŲ IR DesiniŲ LestuČiŲ Virtinimo Knyga (Paperback)

Pjaustymo LentŲ IR DesiniŲ LestuČiŲ Virtinimo Knyga By Aurimas Degutis Cover Image
$44.47
Not in-stock currently-usually arrives within 1-14 business days
(This book cannot be returned.)

Description


Sveiki atvykę į stilingų pramogų ir puikaus ganymo pasaulį - karalystę, kurioje stalo ir lekstes uzima pagrindinę vietą, zavinčios svečius meistrisku isdestymu ir kvapą gniauziančia įvairove.
Sioje kulinarijos knygoje kviečiame leistis į kulinarinę kelionę, kuri svenčia nuostabių ir skanių uztepelių gaminimo meną, pripildytą vytintos mesos, amatininkų sūrių, viliojančių priedų ir kt. Kepimo lentos ir lekstes - tai unikalus ir viliojantis pramogų būdas, nesvarbu, ar rengiate intymų susirinkimą, sventinį renginį, ar tiesiog megaujates ypatingu skanestu. Siuose puslapiuose rasite receptų, patarimų ir įkvepimo rinkinį, padesiantį sukurti nuostabius ekranus, kurie nustebins ir pradziugins jūsų svečius.
Mes padesime jums pasirinkti auksčiausios kokybes kepinius, derinti juos su papildomais sūriais ir meistriskai paruosti daugybę skanių priedų. Nuo sezoninių vaisių ir pikantiskų padazų iki traskios duonos ir gardzių uztepelių - parodysime, kaip sukurti harmoningus skonių derinius, kurie paliks ilgalaikį įspūdį. Pasiruoskite pazadinti savo vidinį pramogautoją ir apimkite susibūrimo bei ganymosi dziaugsmą. Kūrybiskumo ir kulinarinio subtilumo deka galesite sukurti nuostabias kepinių lentas ir lekstes, kurios ne tik patenkins gomurį, bet ir pasitarnaus kaip nepamirstamų bendro pasimegavimo akimirkų puosmena


Product Details
ISBN: 9781835783313
ISBN-10: 1835783317
Publisher: Aurimas Degutis
Publication Date: October 23rd, 2023
Pages: 234
Language: Lithuanian