Village Books & Paper Dreams - Fairhaven
Sun: 10am-8pm
Mon-Sat: 9am-8pm
 
Village Books - Lynden
Sun-Tues: 10am-5pm
Wed-Sat: 10am-6pm

Nejlepsí KuchaŘka SýrŮ Feta (Paperback)

Nejlepsí KuchaŘka SýrŮ Feta By Mária Bártová Cover Image
$41.99
Not in-stock currently-usually arrives within 1-14 business days
(This book cannot be returned.)

Description


V tejte v podmaniv ř si's ru feta V t to kuchařce v's zveme, abyste se pustili do kulin řsk ho dobrodruzstv , kde středem pozornosti jsou pikantn , kr mov a slan chutě fety. Od jednoduch ch sal tů a předkrmů az po vydatn hlavn chody a lahodn dezerty,'s r feta je vsestrann př sada, kter dod kazd mu pokrmu osobit n dech.


S r Feta se svou bohatou histori a středomořsk m dědictv m si z skal srdce a chuťov buňky milovn ků j dla po cel m světě. Feta, zn m pro svou drobivou texturu a jedinečnou chuť, m moc proměnit obyčejn j dla na neobyčejn hody. V t to kuchařce oslavujeme kouzlo a vsestrannost fety a představujeme v m řadu receptů, kter ukazuj jej skutečn potenci l.


Na těchto str nk ch objev te pokladnici lahodn ch receptů, kter zkoumaj 's r feta v cel jeho kr se. Od klasick ch řeck ch j del, jako je spanakopita a řeck sal t, az po inovativn v tvory, jako jsou hamburgery plněn fetou a dezerty's fetou, vytvořili jsme kolekci, kter uspokoj vsechny chutě a př lezitosti. Ať uz jste vegetari n, milovn k's rů nebo prostě někdo, kdo chce sv m pokrmům dodat n val chuti, tato kuchařka m něco pro v's.


Tato kuchařka je ale v c nez jen kompilace receptů. Ponoř me se tak do fascinuj c ho světa's ru feta, sd l me jeho historii, v robn postupy a tipy na v běr a skladov n tohoto obl ben ho's ra. Provedeme v's různ mi druhy fety a pomůzeme v m pochopit, jak ji sp rovat's dals mi př sadami, abyste vytvořili harmonick chuťov profily. S nasimi podrobn mi pokyny a kulin řsk mi tipy se z v's během okamziku stane feta znalec.

Ať uz tedy poř d te več rek, hled te inspiraci pro rodinn j dlo nebo prostě touz te po chuti Středozemn ho moře, nechte se v st NEJLEPS KUCHAŘKA S RŮ FETA. Připravte se prozkoumat rozmanit kulin řsk moznosti's ru feta a pozvedněte sv vařen do nov ch v sin chuti a vzrusen .Product Details
ISBN: 9781835789858
ISBN-10: 1835789854
Publisher: Maria Bartova
Publication Date: November 3rd, 2023
Pages: 228
Language: Czech